Бренд: Bvlgari

Код на Производот: Bvlgari OMNIA CORAL Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,650.00 ден - 4,300.00 ден
2,650.00 ден 2,650.00
Основни мирисни ноти: гоџи бери, бергамот и калинка Споредни мирисни ноти: воден крин, хибискус, мошус и кедар Лансиран во 2012 год.