Бренд: Bvlgari

Код на Производот: Bvlgari OMNIA AMETHYSTE Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,650.00 ден - 4,300.00 ден
2,650.00 ден 2,650.00
Основни мирисни ноти: розов грејпфрут Споредни мирисни ноти: ирис, бугарска роза, хелиотроп и дрвесни ноти Лансиран во 2006 год.