Бренд: Bvlgari

Код на Производот: Bvlgari JASMIN NOIR парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,650.00 ден - 6,830.00 ден
2,650.00 ден 2,650.00
Основни мирисни ноти: јасмин Самбак, сатенска арома на бадем Споредни мирисни ноти: гарденија, темни ноти од скапоцени дрвја, тонка Лансиран во 2008 год.