Бренд: Bvlgari

Код на Производот: Bvlgari AQUA DIVINA Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,650.00 ден - 4,830.00 ден
2,650.00 ден 2,650.00
Основни мирисни ноти: бергамот, солени кристали, и црвен ѓумбир Споредни мирисни ноти: магнолија, дуња, пчелен восок и килибар Лансиран во 2015 год.