Бренд: Bruno Banani

Код на Производот: Bruno Banani PURE WOMAN Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

1,050.00 ден - 1,420.00 ден
1,050.00 ден 1,050.00
Основни мирисни ноти: нежна фрезија, црна рибизла и зелена мандарина. Споредни мирисни ноти: циклама, божур, манго, ванила и килибар. Лансиран во 2007 год.