Бренд: Bruno Banani

Код на Производот: Bruno Banani PURE MAN Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

1,050.00 ден - 1,430.00 ден
1,050.00 ден 1,050.00
Основни мирисни ноти: мандарина, грејпфрут, анасон, бергамот и кардамон. Споредни мирисни ноти: циклама, јасмин, кедар, сандалово дрво, килибар, мошус, бензоин и ветивер. Лансиран во 2006год.