Бренд: Bruno Banani

Код на Производот: Bruno Banani MAGIC WOMAN Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

1,050.00 ден - 1,420.00 ден
1,050.00 ден 1,050.00
Основни мирисни ноти: мошус и сандалово дрво Споредни мирисни ноти: диња, маракуја, виолетови и црвени бобинки, момина солза и диви јагоди. Лансиран во 2009 год.