Бренд: Bruno Banani

Код на Производот: Bruno Banani MAGIC MAN Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

1,050.00 ден - 2,190.00 ден
1,050.00 ден 1,050.00
Основни мирисни ноти: морско оревче, кардамон, темјан и црн пипер. Споредни мирисни ноти: какаово дрво, пимент, циклама, орев, пачули и килибар. Лансиран во 2008 год.