Бренд: Bruno Banani

Код на Производот: Bruno Banani MADE FOR WOMAN Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

1,080.00 ден - 2,170.00 ден
1,080.00 ден 1,080.00
Основни мирисни ноти: боровинки и зелен чај Споредни мирисни ноти: праска, црвени плодови, ирис, виолетка, малина и топол килибар Лансиран во 2011 год.