Бренд: Bruno Banani

Код на Производот: Bruno Banani MADE FOR MEN Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

1,080.00 ден - 1,550.00 ден
1,080.00 ден 1,080.00
Основни мирисни ноти: бергамот, тунисиски рузмарин, и зелена јаболка. Споредни мирисни ноти: здравец, вирџиниски кедар, тонка, мов и мошус. Лансиран во 2010 год.