Бренд: Bruno Banani

Код на Производот: Bruno Banani DANGEROUS MAN Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

1,080.00 ден - 1,550.00 ден
1,080.00 ден 1,080.00
Основни мирисни ноти: мандарина, бергамот, лимон, портокал, океански ноти. Споредни мирисни ноти: морско оревче, бибер, каранфилче, рузмарин, кедар, тонка и килибар. Лансиран во 2012год.