Бренд: Bruno Banani

Код на Производот: Bruno Banani ABSOLUTE WOMEN Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

1,230.00 ден - 2,280.00 ден
1,230.00 ден 1,230.00
Основни мирисни ноти: розов бибер, розов грејпфрут, бергамот, личи и капини. Споредни мирисни ноти: роза, невен, јасмин, портокал, ванила, килибар, мов, пачули, кедар и мошус. Лансиран во 2015год.