Bluetooth селфи стик - Трипод

Код на Производот: 1053

Достапност:Нема на залиха

Трипод за мобилен телефон!

Ултра лесен и стабилен, пренослив и со модерен дизајн. Триподот се раздолжува од 18 см до 70 см, и тежи 135 грама.

Добивате и далечински управувач кој се поврзува со вашиот телефон за да можете да правите фотографии и видеа од различни позиции. Не се потребни никакви апликации само блутут конекција од вашиот телефон до далечинскиот управувач.

Компатибилен е со:
- Мобилни телефони од 5,8 см до 8,5 см ширинa;
- Спортски камери, како што се GoPro, Sony Action Cam, Yi Cam и сите други камери до 350 грама тежина.