Betsey 4 - Женска чанта

Код на Производот: 5923

Достапност:Има на залиха

499 ден 499
Betsey 4
😍 Дополнете го вашиот изглед со оваа чанта за преку рамена. Ременот ги ослободува вашите раце, а нејзината средна големина одлично му одговара на лежерниот изглед.
▪️Материјал: Еко кожа
▪️Висина: 18cm
▪️Должина: 21cm