Bestway 31021 топка за на плажа 51 cm

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

399 ден 399

Bestway 31021.

Дијаметар: 51 cm.

Препорачана возраст (мин): 2 година/и.

Тежина: 102 g.