-47%

Bella Easy Care - Дупла постелнина

Код на Производот: belladouble

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 799 ден 799

За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Цветни

Постелнината содржи: Бела, Сина, Розева, Зелена

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см


Разбудете се наспани и спремни за обврските само со постелнината Bella! Оваа прекрасна постелнина ќе 'и подари на Вашата спална соба елеганција и раскош. Цветниот дизајн обоен во нијанси на белата, сината, зелената и розовата боја ќе ги отворат вратите од Вашата спална соба кон пролетта. Овој сет Ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Освежете го ентериерот на спалната соба со постелнината Bella!