Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Бебешка подлога за игра - Forest

Достапност:Има на залиха

990.00 ден 1,290.00 ден 990.00

Интерактивната бебешка подлога - Forest му овозможува на вашето бебе да лази,да се развива и да ужива во безгрижните негови денови играјќи си со висечките плишени и потполно безопасни животни. Меката подлога ќе ве остави и вас спокојни и ќе ви даде сигурност дека вашето дете неможе да се повреди развивајќи ја својата моторика и осознавање на природата преку колоритниот дезен што оваа подлога ја има. Подлогата е одличен избор за за извршување на секојдневните активности на вашето бебе.

 

  • Препорачливо за возраст од 0 години па нагоре
  • Има четири висечки фигури што ќе овозможат развој на визуелната перцепција на бебето
  • Антибактериска и неверојатно мека подлога
  • Меки и потполно безопасни столбови на кои се прикачени висечките фигури
  • Огледало за осознавање на сопствената рефлекција
  • Дијаметар 90 сантиметри