Базен INTEX 26790 400x200x122 со метална конструкција,филтер пумпа и скали

Код на Производот: intex - 26790

Достапност:Има на залиха

42,990 ден 42,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26790 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа и скали.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Должина: 400 см
Ширина: 200
Висина: 122 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !