Базен INTEX 26736 457x122

Код на Производот: 26736

Достапност:Има на залиха

26,990 ден 23,990 ден 23,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26736 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа, подлога, скали и прекривка.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Дијаметар: 457 см
Висина: 122 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !