Базен INTEX 26732 549x122

Код на Производот: intex - 26732

Достапност:Има на залиха

48,990 ден 48,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26732 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа, пумпа за помпање, подлога, скали и прекривка.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Дијаметар: 549 см
Висина: 122 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !