Базен INTEX 26368 732x366x132 со одбојкарска мрежа

Код на Производот: intex - 26368

Достапност:Има на залиха

149,990 ден 149,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26368 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа, пумпа за помпање, подлога, скали, прекривка и одбојкарска мрежа.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Должина: 732 см
Ширина: 366 см
Висина: 132 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !