Базен INTEX 26356 549x274x132

Код на Производот: intex-26356

Достапност:Има на залиха

59,990 ден 59,990

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26356 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа, пумпа за помпање, подлога, скали и прекривка.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Должина: 549 см
Ширина: 274 см
Висина: 132 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !