-33%

Baume 2 Rainforce - Памучна дупла постелнина

Код на Производот: baume2double

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 999 ден 999

За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Дамаск, Точки, Карирано

Постелнината содржи: Бела, Виолетова

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

Надополнете ја Вашата спална соба со прекрасната постелнина Asya! Забавниот кариран принт надополнет со нежнен точкест дезен и необични шари во виолетови нијанси ќе донесат свежина во Вашата спална соба. Текстурата од 65% памук и 35% полиестер допринесуваат за дополнителна мекост и квалитет. Сетот Asya ќе Ви го овозможи сонот кој Ви е потребен!