Ароматични стапчиња

Код на Производот: aromaticnistapcinja

Достапност:Има на залиха

249 ден 99 ден 99

Стапчиња што ќе внесат пријатна миризба во Вашиот дом. 

Збогатени се со парфем, исклучително трајни со најдобар квалитет.

 

Освежувачот фунционира на начин што стапчињата се натопуваат во парфемот а потоа истите умерено испуштаат миризба.

Неверојатно луксузен  дизајн и арома.