Бренд: Armani

Код на Производот: Armani SI INTENSE парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

4,140.00 ден - 8,240.00 ден
4,140.00 ден 4,140.00
Основни мирисни ноти: касис и црна рибизла Споредни мирисни ноти: мандарина, бергамот, фрезија, мајска роза, нероли, пачули, ванила и амброксан. Лансиран во 2014 год.