Бренд: Armani

Код на Производот: Armani SI Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

3,030.00 ден - 6,050.00 ден
3,030.00 ден 3,030.00
Основни мирисни ноти: црна рибизла, зелена круша,италијански бергамот, мандарина, масло од нероли, фрезија и мајска роза Споредни мирисни ноти: мошус, килибар, ванила и пачули Лансиран во 2015 год.