Бренд: Armani

Код на Производот: Armani EMPORIO SHE парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,920.00 ден - 4,080.00 ден
2,920.00 ден 2,920.00
Основни мирисни ноти: ананас, лајм, тубероза, мандарина, круша и бергамот Споредни мирисни ноти: корен од перуника, јасмин, хелиотроп, момина солза, сандалово дрво, тонка, килибар, мошус, ванила, кедар и бадем Лансиран во 1998год.