Бренд: Armani

Код на Производот: Armani EMPORIO HE Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

2,750.00 ден - 3,820.00 ден
2,750.00 ден 2,750.00
Основни мирисни ноти: ананас, мандарина, јаболка, градински чај, бергамот, кардамон и лимон Споредни мирисни ноти: циклама, морско оревче, корен од перуника, јасмин, роза, сандалово дрво, тонка, килибар, мошус дабов мов и кедар. Лансиран во 1998год.