Бренд: Armani

Код на Производот: Armani EAU POUR HOMME Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

4,180.00 ден - 5,640.00 ден
4,180.00 ден 4,180.00
Основни мирисни ноти: цитрус, бергамот, мандарина и босилек Споредни мирисни ноти: каранфил, крин, морсо оревче, пачули, дабов мов и сандалово дрво. Лансиран во 2013 (1984)