Бренд: Armani

Код на Производот: Armani EAU DE NUIT Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

4,180.00 ден - 5,640.00 ден
4,180.00 ден 4,180.00
Основни мирисни ноти: бергамот, розов пипер, цвет од ирис и хелиотроп Споредни мирисни ноти: кедар, тонка и амбер Лансиран во 2013год.