Бренд: Armani

Код на Производот: Armani EAU DE CEDRE Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

4,180.00 ден - 5,640.00 ден
4,180.00 ден 4,180.00
Основни мирисни ноти: лимоново масло и италијански бергамот Споредни мирисни ноти: градински чај. темјанушка, ким, кардамонова есенција, кедар, црн чај, дрвесни акорди и велур Лансиран во 2013год.