Бренд: Armani

Код на Производот: Armani EAU D'AROMES Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

4,180.00 ден - 5,640.00 ден
4,180.00 ден 4,180.00
Основни мирисни ноти: бергамот и мандарина Споредни мирисни ноти: ѓумбир, пачули, ветивер, кардамон и градински чај Лансиран во 2014год.