Бренд: Armani

Код на Производот: Armani CODE ULTIMATE Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

4,050.00 ден - 4,910.00 ден
4,050.00 ден 4,050.00
Основни мирисни ноти: грејпфрут, мандарина и ѕвезден анасон Споредни мирисни ноти: кедар, чемпрес, маслинов цвет, хелиотроп, тонка, ванила и гвајаколово дрво Лансиран во 2012год.