Бренд: Armani

Код на Производот: Armani CODE ULTIMATE парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

3,830.00 ден - 5,510.00 ден
3,830.00 ден 3,830.00
Основни мирисни ноти: арабско кафе, ванила, портокалова кора, ѓумбир и шербет од круша. Споредни мирисни ноти: портокалов цвет, јасмин Самбак, егзотично дрво. Лансиран во 2006год.