Бренд: Armani

Код на Производот: Armani CODE Тоалетна вода за мажи-01

Достапност:Има на залиха

2,990.00 ден - 6,000.00 ден
2,990.00 ден 2,990.00
Основни мирисни ноти: бергамот и лимон Споредни мирисни ноти: ѕвезден анасон, цвет од маслинка, гвајаколово дрво, кожа, тутун и тонка. Лансиран во 2004год.