Бренд: Armani

Код на Производот: Armani ACQUA DI GIOIA JASMIN Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,620.00 ден - 4,870.00 ден
2,620.00 ден 2,620.00
Основни мирисни ноти: воден јасмин и јасмин абсолут Споредни мирисни ноти: зелена јаболка, темјанушка, лимон, горчлив зелен галбан, мошус, кафеав шеќер и кедар. Лансиран во 2015 год.