Бренд: Armani

Код на Производот: Armani ACQUA DI GIOIA Тоалетна вода за жени-01

Достапност:Има на залиха

2,760.00 ден - 5,100.00 ден
2,760.00 ден 2,760.00
Основни мирисни ноти: лимон од Примофиоре, црна рибизла, круша и темјанушка Споредни мирисни ноти: божур, кристален јасмин, самбаков јасмин, кедарово дрво, кашмир и кафеав шеќер Лансиран во 2014 год.