Бренд: Armani

Код на Производот: Armani ACQUA DI GIOIA парфем за жени-01

Достапност:Има на залиха

3,090.00 ден - 5,710.00 ден
3,090.00 ден 3,090.00
Основни мирисни ноти: листови нане, лимон од Калабрија Споредни мирисни ноти: цитрус, воден јасмин, росен божур, розов пипер, кедар, жолт шеќер и кафеава смола Лансиран во 2010 год.