Бренд: Armani

Код на Производот: Armani ACQUA DI GIO PROFUMO парфем за мажи-01

Достапност:Има на залиха

3,580.00 ден - 7,180.00 ден
3,580.00 ден 3,580.00
Основни мирисни ноти: водни ноти, бергамот Споредни мирисни ноти: здравец, жалфија, рузмарин, пачули и темјан Лансиран во 2015 год.