Бренд: Armani

Код на Производот: Armani ACQUA DI GIO ESSENZA парфем за мажи

Достапност:Има на залиха

5,440.00 ден 5,440.00
Основни мирисни ноти: каскалонска молекула, цитрусов бергамот и грејпфрут Споредни мирисни ноти: јасмин, босилек, градински чај, парадисонска молекула, пачули, кедар, ветивер, килибар и пипер Лансиран во 2012 год.