Anna & Elsa - Olaf's Frozen Adventure

Код на Производот: Anna & Elsa - Olaf's Frozen Adventure

Достапност:Нема на залиха

Сет од 2 кукли на најомилените Ана и Елза во "Olaf's" ледената авантурата.

Направете своја приказна инспирирана од ледената авантура со овој прекрасен комплет Ана и Елса кукла! Одликувајќи се со прекрасно изработени фустани и насликани детали, овие шармантни кукли со сигурност ќе го израдуваат вашето дете.

Комплет од два класични кукли, Ана и Елса.