Activewear - Спортски дуксер

Код на Производот: activewearhoodie-3

Достапност:Има на залиха

899 ден 249 ден 249

Достапни Опции

Материјал: 50% памук, 50% полиестер
Универзална големина (S/M/L)
Боја: Сива-Сина / Сива-Розева / Сива-Црна

Activewear дуксерот со контрасни рабови, изработен од памук и полиестер ќе Ви овозможи да се чувствувате повеќе од удобно. Совршен за комбинација со хеланки и маичка од истата колекција.