3 х Colorful Illusion - Спортски хеланки и маица

Код на Производот: ColorfulPromo

Достапност:Нема на залиха

1,290 ден 249 ден 249
Материјал: 80% вискоза + 20% Еластин
Боја: Микс

Бууум! Овие живи хеланки носат супер енергија која се пренесува! Експолозивните бои формираат оптичка илузија која привлекува сечие внимание. Совршената комбинација од вискоза и еластин прави да чувствувате удобно, без ограничување во движењето.

Хеланките се состојат од 80% вискоза, што значи дека вискозна органска течност се користи за да се направи мек материјал, кој дозволува на кожата да дише и овозможува хеланките да бидат пријатни за телото. Текстурата на вискозата е слична како памук и доловува свилен изглед.