2 x LOL Surprise #Hairgoals + Гратис LOL Surprise Serie One

Код на Производот: combohair

Достапност:Има на залиха

4,759 ден 499 ден 499

Време е за големо LOL  откривање и за промена на стилот!

Фантастични бои на косата, феноменални тренди фризури и стилови ја кријат капсулата кои воедно е и фризрски салон, сталажа за куклата и тренди торбичка за девојчињата.

Соберете ја целата колекција од 12 LOL HairGoals девојки: 10 со рамна коса и 2 со Супер специјални фризури, - цели од светки!!!

Откријте ги сите 15 изненадувања и испробај ги сите нови фризури, пронајди ја LOL куклата и не заборавај го воденото изненадување.

Не заборавај на  куклата да и дадеш водичка од шишенцето и избањај ја. Следи изненадување!!!

....куклите со светки на косата ја менуваат бојата во допир со вода!!!

Куклите во LOL HairGoals не се променети, сеуште многу ќе Ве изненадат!

Секоја капсула од последната серија содржи  15 различни додатоци  кои Ве очекуваат во новото пакување.

Оваа серија содржи:

-магично огледало
-тајна порака
-налепници со тајни пораки
-венче за коса
-чешел
-шише
-чевли
-аксесоари
-облека
-ракавици за масажа
-чевли
-маска
-дополнителна облека
-кукла
-стол за шминкање

Последната серија на LOL HairGoals е составена од 12 кукли, затоа побрзајте да ја соберете целата колекција!

 

 

ГРАТИС:

Најпопуларната играчка на светот за 2019 година!

LOL Surprise!

Новата играчка за која полудеа сите девојчиња во светот конечно и во Македонија по цена од само 299 денари!

Изгледа како обично топче, но внатре се крие LOL кукличка! Заробена е под обвивка каде се кријат 7 неверојатни изненадувања! Побрзај да ја ослободиш и едно по едно откривај ги изненадувањата кои се кријат во самото топче: кукла, шишенце за вода, модерка аутфит, моден додаток, чевлички, специјален колекционерски LOL стикер и тајна LOL порака која е само за тебе!

Кога конечно ќе стигнеш до куклата,можеш да и се даде вода да пие, да ја пресоблекуваш во модерниот аутфит,да и ги облечеш чевличките. ЗАБАВА ДО БЕСКРАЈ !!!

 

Каде да ја купам LOL Surprise куклата?

Немојте да барате повеќе! Конечно е овде во нашата веб продавница по супер достапна цена! 

LOL Surprise 

  •  Возраст: 4+
  •  Материјал: квалитетна пластика и гума
  •  Димензија на топчето: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm
  •  Не е можно да бирате која кукличка да ви се падне, бидејќи тоа не може да се знае додека не се отвори самата топка, а во тоа е всушност забавата. Едноставно по случаен избор се се паѓа ликот на самата кукличка.