-61%

Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел15)

Код на Производот: Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел15)

Достапност:Има на залиха

499 ден 199 ден 199
Нежно женско ланче од нерѓосувачки медицински челик во златна боја. Заедно со ланчето одат и ГРАТИС обетки