-61%

Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел13)

Код на Производот: Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел13)

Достапност:Нема на залиха

Нежно женско ланче од нерѓосувачки медицински челик во златна боја. Заедно со ланчето одат и ГРАТИС обетки