-61%

Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел12)

Код на Производот: Женско ланче со ГРАТИС обетки (модел12)

Достапност:Има на залиха

499 ден 199 ден 199
Нежно женско ланче од нерѓосувачки медицински челик во сребрена боја. Заедно со ланчето одат и ГРАТИС обетки