-54%

Ѕиден часовник V2 - Црн

Код на Производот: V2-50-black

Достапност:Нема на залиха

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 50 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена