Четка за пеглање на коса + ГРАТИС Kylie Matte Liquid Lipstick + ГРАТИС Kylie молив за усни

Код на Производот: combocetkazakosa

Достапност:Има на залиха

2,189 ден 499 ден 499

Пеглејте ја косата додека ја чешлате со неверојатната четка за пеглање на коса Fast Hair Straightener !!

Овој производ е 3 во 1 комбинација од керамичка пегла за коса + четка за коса + масажер

Може да се користи и на сува и мокра коса.

Ја подигнува косата од коренот и што е најбитно од се не ја оштетува косата.

Направен е за постигнување на завидливи резултати за помалку од 2 минути. Само за неколку секунди ќе ви ја направи косата како што сакате и плус масажа на вашата глава.

Заштита од пожар и изгореници: Специјална технологија за заштита од изгореници ја задржува топлината каде што треба да биде и не дозволува да ја изгори вашата коса или вашата рака! Новата Anion технологија го отстранува статичкиот електрицитет од вашата коса и во комбинација со воздухот се создава влага и на тој начин ја храни вашата коса.

LED дисплеј и копчиња со кои се контролира.

Постигнува температура до 230 степени за помалку од 2 минути.

Работи на јачина од 100 - 230V.

Работи на струја. Има 360 степени ротирачки кабел.

 

Гратис:

 

Во последно време жените се почесто одбираат висококвалитетни кармини за усни, меѓу кои се најпопуларни се Kylie Matte кармините за усни. Рецензијата на купувачите на кармини се многу различни. Меѓутоа на убавите и модерни нијасни од Kylie Matte ниту една жена нема да остане рамнодушна.

Сетот Kylie Matte е составен од мат течен долготраен кармин за уста и моливче за усни.

Kylie Matte кармините за усни имаат неколку предности:

*Рамномерно се нанесуваат на усните. Откако ќе го нанесете на усните нема да се познаваат набори. Течниот кармин ги прави усните рамни и природни.

*Трајни. Доколку ги споредиме Kylie Matte кармините со други кармини ќе забележиме дека Kylie Matte кармините остануваат на усните во текот на целиот ден а не само 3 часа како другите кармини. Кармините на Kylie поднесуваат јадење, пиење, бакнежи...

*Составот на карминот е клучна компонента во одржувањето на влажноста и негувањето на усните. Веднаш после нанесувањето на карминот ќе го осетите  негувачкиот ефект. Бојата на карминот оставува иста од моментот на нанесување се до моментот на отстранување на карминот од усните.

 За подобар ефект се нанесува моливчето за усни и карминот заедно.

Предности на карминот Kylie Matte

  • Трајност
  • Velveт структура
  • Униформна Апликација
  • Не ја менува бојата
  • Нема потреба од нијансирање
  • Модерни нијанси