Хурмали Маџун -1 ќесе (15ml)

Код на Производот: Хурмали Маџун -1 кутија (4x15ml)

Достапност:Нема на залиха

ХУРМАЛИ МАЏУН - потентна формула исклучително моќна за машката сила, енергија и активност. Природен додаток кој ja подобрува машката сексуална виталност, го зголемува сексуалното либидо продолжувајќи го времето на моќ, ерекција и енергија.

ХУРМАЛИ МАЏУН - е синергетска мешавина која содржи екстракти од билки, витамини, минерали и аминокиселини и се користи за:

- Подобрување на сексуалните перформанси

- Ја подобрува издржливоста и сексуалната енергија
- Помага при проблеми со импотенција кај мажи
- Оптимизација на машката лична благосостојба

Хурмали Маџун - 1 ќесе (15ml)

100 органски и без несакани ефекти по конзумација

Состав : Пире од урми , сируп од урми , сок од урми , скроб , епимедиум , мака , овес , ѓумбир , галангал , цимет , гинко билоба , американски женшен , коприва , сибриски женшен , трибулус , женшен , тиква , матичен млеч , кола орев.

Начин на употреба - орална конзумација 1 час пред однос.